reiki

dnes se netrap - dnes se nezlob - uctívej své rodiče, učitele a starší - vydělávej si na živobytí poctivě - važ si všeho živého

reiki

přenos energie

Reiki je japonský výraz složený ze dvou slov: Rei znamená život a Ki značí energii. Jde o symbol Všeobecné síly života, součet energií kolem nás a v nás. Reiki je také způsob aktivace, zaměření a používání přírodní energie pro prevenci nevyrovnanosti. Pomozte svému tělu prostřednictvím přírodních energetických sil udržet vyrovnanost a stav pohody.

čakry

harmonizace 

V samém nitru každého z nás rotuje sedm základních energetických center, říká se jim čakry. Jsou to centra, která přijímají, vstřebávají a přenášejí životní energie. Harmonizovat čakry lze mnoha způsoby - kameny, kyvadlem, zvukem, cvičením, reiki a mnoha dalšími. Pasivně formou relaxace, kdy práci s čakrami "odvedu" já, anebo aktivně pod mým vedením na seminářích, kde se naučíte, jak harmonizovat čakry sami.


Důležité upozornění!

Milý kliente, přijmi, prosím, toto upozornění, že při práci s energiemi Reiki a dalšími pouze aktivuji samoozdravovací schopnosti tvého těla. V žádném případě nenahrazuji činnost lékaře. Nestanovuji žádnou diagnózu. Reiki není žádná zázračná metoda. Reiki nenahrazuje návštěvu lékaře. Reiki podporuje ostatní terapie, ale nenahrazuje je. Děkuji za pochopení.

"Kdo aktivuje samoozdravovací síly pacienta pokládáním rukou a přitom nestanoví žádnou diagnózu, nepotřebuje žádné léčitelské povolení." Usnesení Spolkového ústavního soudu ze dne 2.3.2004 ve prospěch léčitele. (AZ: 1 BvR 784/03)

© 2021 Štěpánka Tresslová, tel. 720 920 577
Žižkova 309/12, České Budějovice 
            tresslovas@seznam.cz            
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!