reiki

dnes se netrap - dnes se nezlob - uctívej své rodiče, učitele a starší - vydělávej si na živobytí poctivě - važ si všeho živého

reiki

...je japonský výraz složený ze dvou slov: Rei znamená život a Ki značí energii. Reiki přivádí tělo a mysl do vyrovnanosti a působí na všech rovinách: tělesné, duchovní, emocionální a duševní rovině. Reiki podporuje sebe-léčbu, posiluje tělo a ducha, uvolňuje blokády, očisťuje od jedů, urovnává centra síly (čakry), vytváří opět harmonii a teče v neohraničeném množství. Díky Reiki zažijete spirituální růst, proměnu a duchovní požehnání. Reiki je milosrdenstvím Boha a nezměrný dar. A navíc si během této hodinky až hodinky a půl krásně odpočinete za zvuků příjemné relaxační hudby :-)Důležité upozornění!

Milý kliente, přijmi, prosím, toto upozornění, že při práci s energiemi Reiki a dalšími pouze aktivuji samoozdravovací schopnosti tvého těla. V žádném případě nenahrazuji činnost lékaře. Nestanovuji žádnou diagnózu. Reiki není žádná zázračná metoda. Reiki nenahrazuje návštěvu lékaře. Reiki podporuje ostatní terapie, ale nenahrazuje je. Děkuji za pochopení.

"Kdo aktivuje samoozdravovací síly pacienta pokládáním rukou a přitom nestanoví žádnou diagnózu, nepotřebuje žádné léčitelské povolení." Usnesení Spolkového ústavního soudu ze dne 2.3.2004 ve prospěch léčitele. (AZ: 1 BvR 784/03)

© 2021 - 2022 Štěpánka Tresslová
tel. 720 920 577 
Žižkova 309/12, České Budějovice 
tresslovas@seznam.cz 
zdroje všech obrázků na těchto stránkách: webnode.cz, osobní archiv, pixabay.com, unsplash.com          
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!