reiki

dnes se netrap - dnes se nezlob - uctívej své rodiče, učitele a starší - vydělávej si na živobytí poctivě - važ si všeho živého

reiki

...je japonský výraz složený ze dvou slov: Rei znamená život a Ki značí energii. Reiki přivádí tělo a mysl do vyrovnanosti a působí na všech rovinách: tělesné, duchovní, emocionální a duševní rovině. Reiki podporuje sebe-léčbu, posiluje tělo a ducha, uvolňuje blokády, očisťuje od jedů, urovnává centra síly (čakry), vytváří opět harmonii a teče v neohraničeném množství. Díky Reiki zažijete spirituální růst, proměnu a duchovní požehnání. Reiki je milosrdenstvím Boha a nezměrný dar. A navíc si během této hodinky krásně odpočinete za zvuků příjemné relaxační hudby.


čakry 

...jsou energetická centra síly. Hlavních sedm čaker mají své "uzly" v oblasti páteře. Přijímají, vstřebávají a přenášejí životní energie. Jejich "prázdnota" či naopak "přeplněnost" se může projevit různými fyzickými nebo psychickými potížemi. Harmonizovat čakry lze "pasivně" kdy vy odpočíváte a srze mne může k vám proudit energie Reiki, která čakry zharmonizuje . Anebo "aktivně" - v tomto případě se naučíte na seminářích několik technik, jak si tato energetická centra harmonizovat sami - třeba v klidu domova :-)

Seminář - harmonizace čaker (1 - 2 hod)

Na tomto semináři se naučíte techniku/techniky harmonizace čaker, které si vyberete:

  • harmonizace čaker pomocí vizualizace (barev, tvarů...)
  • harmonizace čaker pomocí kreslení / vybarvování mandal 
  • harmonizace čaker pomocí zvuku (tóny, mantry, slabiky)
  • harmonizace čaker pomocí polodrahokamů, kamenů
  • harmonizace čaker pomocí vůní (aromaterapie)
  • harmonizace čaker pomocí meditace
Součástí semináře je testování stavu čaker kyvadlem na začátku i na konci - vy tak uvidíte, jak harmonizace funguje a jaké máte pokroky při práci s čakrami :-) 

Rezervujte si své místo na semináři formou sms na tel. 725 920 577

Pro skupiny 3-6 zájemců, lze i jednotlivě :-)

Přijďte, prosím, 10-15 minut před začátkem semináře. 

Při jakémkoliv náznaku respiračního onemocnění, zvýšení teploty či celkové nepohody organismu zvažte svou účast na akci a raději zvolte jiný termín, děkuji za nás za všechny :-) 


Důležité upozornění!

Milý kliente, přijmi, prosím, toto upozornění, že při práci s energiemi Reiki a dalšími pouze aktivuji samoozdravovací schopnosti tvého těla. V žádném případě nenahrazuji činnost lékaře. Nestanovuji žádnou diagnózu. Reiki není žádná zázračná metoda. Reiki nenahrazuje návštěvu lékaře. Reiki podporuje ostatní terapie, ale nenahrazuje je. Děkuji za pochopení.

"Kdo aktivuje samoozdravovací síly pacienta pokládáním rukou a přitom nestanoví žádnou diagnózu, nepotřebuje žádné léčitelské povolení." Usnesení Spolkového ústavního soudu ze dne 2.3.2004 ve prospěch léčitele. (AZ: 1 BvR 784/03)

© 2021 - 2022 Štěpánka Tresslová
tel. 720 920 577 
Žižkova 309/12, České Budějovice 
tresslovas@seznam.cz 
zdroje všech obrázků na těchto stránkách: webnode.cz, osobní archiv, pixabay.com, unsplash.com          
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!