reiki

dnes se netrap - dnes se nezlob - uctívej své rodiče, učitele a starší - vydělávej si na živobytí poctivě - važ si všeho živého

reiki

...je japonský výraz složený ze dvou slov: Rei znamená život a Ki značí energii. Aniž se vás dotknu, mohu vašemu organismu pomoci prostřednictvím přírodních energetických sil udržet vyrovnanost a stav pohody. A vy si během hodinky krásně odpočinete v provoněné masérně a za zvuků příjemné hudby :-)


čakry 

...jsou energetická centra nacházející se v oblasti páteře. Přijímají, vstřebávají a přenášejí životní energie. Jejich "prázdnota" či naopak "přeplněnost" se může projevit různými fyzickými nebo psychickými potížemi. Harmonizovat čakry lze "pasivně" - kdy veškerou "práci" odvedu já a vy odpočíváte. Anebo "aktivně" - v tomto případě se naučíte na seminářích několik technik, jak si tato energetická centra harmonizovat sami - třeba v klidu domova :-)

Důležité upozornění!

Milý kliente, přijmi, prosím, toto upozornění, že při práci s energiemi Reiki a dalšími pouze aktivuji samoozdravovací schopnosti tvého těla. V žádném případě nenahrazuji činnost lékaře. Nestanovuji žádnou diagnózu. Reiki není žádná zázračná metoda. Reiki nenahrazuje návštěvu lékaře. Reiki podporuje ostatní terapie, ale nenahrazuje je. Děkuji za pochopení.

"Kdo aktivuje samoozdravovací síly pacienta pokládáním rukou a přitom nestanoví žádnou diagnózu, nepotřebuje žádné léčitelské povolení." Usnesení Spolkového ústavního soudu ze dne 2.3.2004 ve prospěch léčitele. (AZ: 1 BvR 784/03)

© 2021 Štěpánka Tresslová
tel. 720 920 577 
Žižkova 309/12, České Budějovice 
            tresslovas@seznam.cz            
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!