Dovolte mi se krátce představit... :-)

Jmenuji se Štěpánka Tresslová a již několik let vás provázím masážemi, energiemi reiki a relaxačními procedurami. Dostala jsem se k tomu docela náhodou. V roce 2008 jsem se přes firmu Herbalife dostala k výživě. Zaujala mne natolik, že jsem ji i studovala, a to pro seznámení v rekvalifikačním kurzu, později na škole přírodní medicíny Kamatré spolu s oborem Zdravý životní styl. 

Právě přes zdravý životní styl jsem se postupně dostávala k masážím, práci s energiemi a relaxačním procedurám. Oslovily mne natolik, že zůstaly mým koníčkem dodnes. Absolvovala jsem rekvalifikační masérský kurz a je-li příležitost, ráda se vzdělávám v dalších kurzech a rozšiřuji tak své schopnosti a dovednosti, abych mohla vám, milí klienti, poskytnout co nejucelenější komplex služeb pro navození psychické i fyzické pohody, uvolnění a klidu.

V současné době poskytuji komplexní relaxační masáže, včetně aromaterapie a za doprovodu příjemné hudby. Je-li potřeba, provázím vás, milí klienti, lekcemi vědomé relaxace a technikami zvládání stresu. A to jak osobně, v masérně, tak i online ve spolupráci se společností Asteria jako lektorka seminářů a webinářů. 

Milí klienti, oáza klidu a relaxace je pro vás připravena. Těším se na vaši návštěvu a jsem připravena vás hýčkat :-)

Důležitá poznámka:

Milí klienti, vezměte prosím na vědomí, že mnohé z mých služeb mají určené kontraindikace, díky kterým vám vybranou službu mohu odmítnout poskytnout. Proto je nanejvýš důležité, abyste při každém úvodním rozhovoru byli upřímní v odpovědích na mé otázky, týkající se vašeho aktuálního zdravotního stavu. Předejdeme tak spolu nepříjemným komplikacím, a naopak najdeme formu relaxace, která pro vás bude příjemná a zároveň vám neublíží. Děkuji za pochopení a těším se na vaši návštěvu :-)

Pokud si přejete, doklady o absolvování potřebných kurzů a škol,  jakožto diplomy a certifikáty, mám pro vás připravené k nahlédnutí v masérně :-)

© 2021 - 2022 Štěpánka Tresslová
tel. 720 920 577 
Žižkova 309/12, České Budějovice 
tresslovas@seznam.cz 
zdroje všech obrázků na těchto stránkách: webnode.cz, osobní archiv, pixabay.com, unsplash.com          
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!