masáže

Relaxační aromaterapeutická masáž

uvolňující masáž zad nebo celého těla

Relaxační masáž navozuje dokonalé uvolnění těla (svalů), celkové uklidnění a umožňuje alespoň pro tuto chvíli zapomenout na strasti všedních dnů. Masáž doprovází příjemná relaxační hudba (Roland Santé) a vůně esenciálních olejů zn. Saloos...

Indická masáž hlavy a obličeje

antistresová masáž

Použitím kombinace několika technik masáží horní části zad, ramen, krku, hlavy a obličeje tato jedinečná a velmi oblíbená masáž uvolňuje napětí a je zcela relaxační. Je velmi účinná při odbourávání stresu a jeho negativních dopadů na organismus.

Bodová masáž nohou

dříve známá pod pojmem reflexní

... nohy nás celý den nosí a patří mezi nejvíce namáhané části těla. Zaslouží si pohlazení i masáž :-) Z relaxačního hlediska má masáž nohou (nebo i rukou) své nezastupitelné místo. Dle východních nauk lze na ploskách nohou nalézt projekci celého organismu, proto bodová masáž nohou může relaxačně ovlivnit celý váš organismus.

Havajská masáž

zvaná také "Lomi-Lomi"

...je perlou mezi masážemi, přezdívá se jí Loving Hand = laskavé ruce. Ve spojení s vůní aromatických olejů a hluboké relaxační hudby má velmi silný uvolňující a relaxační účinek nejen pro tělo, ale i pro duši.

Masáž lávovými kameny

Hot Stones

má vysoký uvoňujícící a relaxační účinek. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikaci organismu. Tělo se opravdu dokonale uvolní, mysl se zbaví stresu a napětí... 

Medová masáž

detoxikační

hluboce relaxační masáž, která přináší i očistu těla s použitím medu pro jeho desinfekční, protizánětlivé, hydratační, regenerační a výživné účinky na pokožku. Tato masáž není vhodná pro diabetiky. 

Důležitá poznámka:

Milí klienti, vezměte prosím na vědomí, že mnohé z mých služeb mají určené kontraindikace, díky kterým vám vybranou službu nemohu aktuálně poskytnout. Proto je nanejvýš důležité, abyste při každém úvodním rozhovoru byli upřímní v odpovědích na mé otázky, týkající se vašeho aktuálního zdravotního stavu. Předejdeme tak spolu nepříjemným komplikacím, a naopak najdeme formu relaxace, která pro vás bude příjemná a zároveň vám neublíží. 

Hudební doprovod se zajištěným souhlasem vybírám z CD od firmy Roland Santé a dalších nosičů převážně relaxační hudby. 

Masážní a esenciální oleje používám od firmy Saloos

Děkuji za pochopení a těším se na vaši návštěvu :-)

© 2021 Štěpánka Tresslová
tel. 720 920 577 
Žižkova 309/12, České Budějovice 
            tresslovas@seznam.cz            
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!