masáže

Moji milí :-)

...moje masáže jsou hluboce relaxační. Intuitivně kombinuji níže uvedené techniky i masáže, které cítím, že vám při právě praktikované masáži mohou poskytnout dokonalé uvolnění těla i mysli. To je totiž jediná chvíle, kdy dovolíte svému organismu, aby regeneroval a harmonizoval všechny své tkáně i prostory mezi nimi a uvedl se do rovnováhy. 

A to je náš společný cíl :-) 

Po relaxační masáži se můžete cítit zharmonizovaní, uvolnění, nabití novou pozitivní energií a drobné svalové neduhy, vznikající nesprávným životním stylem (dlouhé sezení, stání, dlouhodobý jednostranný pohyb, nesprávné držení těla), mohou po opakované, případně pravidelné masáži dokonce i zmizet :-)

Klasická relaxační masáž 

...zad, anebo celého těla slouží především k uvolňování svalového napětí a normalizování napětí přetížených nebo ochablých svalů. Ať jsou mnohé skupiny svalů málo používané (ochablé, např. u dlouhého sezení), anebo naopak přetížené (ztvrdlé, např. u sportovců), potřebují péči, protože u obou skupin upozorňuje na špatný stav svalů bolest. Napětí a následnou bolest svalů může přinést i nezpracovaná emoce, např. úzkost nebo strach. Trpí především záda, protože páteř je nosnou konstrukcí celého těla. Masáž je vhodným doplňkem ke zmírnění bolestivých svalů a ke zlepšení rozsahu pohybu v různých částech těla. Slouží také ke zvyšování prokrvení kůže a svalstva.

Baňkování v regeneraci

Účinek použití baněk při masáži působí na celé tělo, navozuje uvolnění a relaxaci. Baňky vytváří podtlak, který zvýší prokrvení dané tkáně. Ta je více zásobena krví a dochází ke zvýšenému odplavení škodlivin. Baňkování může způsobit zčervenání kůže, při větší reakci i modřiny, vše za pár dnů zmizí. Proto použití baněk nedoporučuji před akcemi s odhalenými částmi těla (dovolená, plesy...). Baňkování pozitivně ovlivní a uvolní namožené svaly, uvolní a prokrví Triggerpointy (tzv. spoušťové body, což jsou ztuhlá místa vyznačující se zvýšeným napětím nebo bolestí), navíc je v tomto případě méně bolestivé než manuální masáž Trigerpointů. Dále baňky mohou urychlit regeneraci, zvýšit imunitu, zlepšit spánek a celkovou psychickou i fyzickou pohodu. Před použitím baněk je nutný rozhovor k vyloučení široké škály kontraindikací!

Relaxační indická masáž zad, hlavy a obličeje

...je jemné, léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží. Je to jedna z  masáží, u které sedíte a nemusíte se svlékat. Odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, v krku a šíji, zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky  i psychicky harmonizuje organismus.

Relaxační masáž obličeje, krku a dekoltu

je jedna z nejvyhledávanějších a nejpříjemnějších. Na tvář, která nemá dostatek svalové hmoty pro klasickou masáž, lze použít jen speciální jemné dotykové, hladící a tlakové hmaty. Relaxační hodinka krásně omladí, vyhladí a rozjasní Vaši tvář. Na přání lze tuto masáž zakončit použitím teplých lávových kamenů, které zajistí krátkodobý liftingový efekt. Velmi efektivní a užitečná masáž pro všechny, kteří chtějí aktuálně vypadat (i se cítit) hezčí a mladší. Relaxační účinek této masáže jen podtrhne Vaši jedinečnost a zvláště zklidnění mysli i těla. Po této masáži zvládnete vše :-)

Masáž je relaxační, proto je podpořená servisem s tématem relaxace - hudba, aromaterapie (vůně), klid, pohoda... :-) 

Bodová masáž nohou 

.. my, maséři, vycházíme z toho, že na noze je spousta nervových bodů, které jsou energetickými drahami spojeny se vzdálenými částmi v těle. Hovoříme o dálkovém působení :-) Věříme, že celé tělo je na chodidle zobrazeno a s tímto v této masáži pracujeme. Na stavu chodidel lze poznat, kde vás "tlačí bota". Přestože účinek této masáže není u nás, v západní kultuře, vědecky prokázán, patří mezi oblíbené a vyhledávané masáže. Já osobně se snažím o to, aby byla příjemná, relaxační a uvolňující. 


Masáž lávovými kameny

...je jednou z nejlepších terapií na celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Provádí se za pomocí speciálních masážních hmatů, teplých lávových kamenů a aromatického oleje.

Kombinace tepla, dotyku a vůně ji řadí právem mezi královny masáží a pro klienta se stává nezapomenutelným zážitkem.

Tuto masáž jako jedinou je potřeba objednat dopředu, abych stihla do vašeho příchodu nahřát lávové kameny :-) Děkuji za pochopení :-)


Důležitá poznámka:

Milí klienti, vezměte prosím na vědomí, že mnohé z mých služeb mají určené kontraindikace, díky kterým vám vybranou službu nemohu aktuálně poskytnout. Proto je nanejvýš důležité, abyste při každém úvodním rozhovoru byli upřímní v odpovědích na mé otázky, týkající se vašeho aktuálního zdravotního stavu. Předejdeme tak spolu nepříjemným komplikacím, a naopak najdeme formu relaxace, která pro vás bude příjemná a zároveň vám neublíží. 

Hudební doprovod se zajištěným souhlasem vybírám z CD od firmy Roland Santé a dalších nosičů převážně relaxační hudby. 

Masážní a esenciální oleje používám od firmy Saloos

Děkuji za pochopení a těším se na vaši návštěvu :-)

© 2021 - 2022 Štěpánka Tresslová
tel. 720 920 577 
Žižkova 309/12, České Budějovice 
tresslovas@seznam.cz 
zdroje všech obrázků na těchto stránkách: webnode.cz, osobní archiv, pixabay.com, unsplash.com          
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!