masáže

Baňkování v regeneraci

Účinek použití baněk při masáži působí na celé tělo, navozuje uvolnění a relaxaci. Baňky vytváří podtlak, který zvýší prokrvení dané tkáně. Ta je více zásobena krví a dochází ke zvýšenému odplavení škodlivin. Baňkování může způsobit zčervenání kůže, při větší reakci i modřiny, vše za pár dnů zmizí. Proto použití baněk nedoporučuji před akcemi s odhalenými částmi těla (dovolená, plesy...). Baňkování pozitivně ovlivní a uvolní namožené svaly, uvolní a prokrví Triggerpointy (tzv. spoušťové body, což jsou ztuhlá místa vyznačující se zvýšeným napětím nebo bolestí), navíc je v tomto případě méně bolestivé než manuální masáž Trigerpointů. Dále baňky mohou urychlit regeneraci, zvýšit imunitu, zlepšit spánek a celkovou psychickou i fyzickou pohodu. Před použitím baněk je nutný rozhovor k vyloučení široké škály kontraindikací!

Relaxační masáž obličeje, krku a dekoltu

je jedna z nejvyhledávanějších a nejpříjemnějších. Na tvář, která nemá dostatek svalové hmoty pro klasickou masáž, lze použít jen speciální jemné dotykové, hladící a tlakové hmaty. Relaxační půl až necelá hodinka krásně omladí, vyhladí a rozjasní Vaši tvář. Na přání lze tuto masáž zakončit použitím teplých lávových kamenů, které zajistí krátkodobý liftingový efekt (přípl. 50 Kč). Velmi efektivní a užitečná masáž pro všechny, kteří chtějí aktuálně vypadat (i se cítit) hezčí a mladší. Relaxační účinek této masáže jen podtrhne Vaši jedinečnost a zvláště zklidnění mysli i těla. Po této masáži zvládnete vše :-)

Relaxační aromaterapeutická masáž

uvolňující masáž zad (60 min) nebo celého těla (90 min)

Relaxační masáž navozuje dokonalé uvolnění těla (svalů), celkové uklidnění a umožňuje alespoň pro tuto chvíli zapomenout na strasti všedních dnů. Masáž doprovází příjemná relaxační hudba (Roland Santé) a vůně esenciálních olejů zn. Saloos...

Indická masáž hlavy a obličeje

antistresová masáž

Použitím kombinace několika technik masáží horní části zad, ramen, krku, hlavy a obličeje tato jedinečná a velmi oblíbená masáž uvolňuje napětí a je zcela relaxační. Je velmi účinná při odbourávání stresu a jeho negativních dopadů na organismus.

Bodová masáž nohou

dříve známá pod pojmem reflexní

... nohy nás celý den nosí a patří mezi nejvíce namáhané části těla. Zaslouží si pohlazení i masáž :-) Z relaxačního hlediska má masáž nohou (nebo i rukou) své nezastupitelné místo. Dle východních nauk lze na ploskách nohou nalézt projekci celého organismu, proto bodová masáž nohou může relaxačně ovlivnit celý váš organismus.

Havajská masáž

zvaná také "Lomi-Lomi"

...je perlou mezi masážemi, přezdívá se jí Loving Hand = laskavé ruce. Ve spojení s vůní aromatických olejů a hluboké relaxační hudby má velmi silný uvolňující a relaxační účinek nejen pro tělo, ale i pro duši.

Masáž lávovými kameny

Hot Stones

má vysoký uvoňujícící a relaxační účinek. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikaci organismu. Tělo se opravdu dokonale uvolní, mysl se zbaví stresu a napětí... Před masáží je nutný rozhovor k vyloučení široké škály kontraindikací! 

Medová masáž

detoxikační

hluboce relaxační masáž, která přináší i očistu těla s použitím medu pro jeho desinfekční, protizánětlivé, hydratační, regenerační a výživné účinky na pokožku. Tato masáž není vhodná pro diabetiky. 

Před masáží je nutný rozhovor k vyloučení široké škály kontraindikací!

Důležitá poznámka:

Milí klienti, vezměte prosím na vědomí, že mnohé z mých služeb mají určené kontraindikace, díky kterým vám vybranou službu nemohu aktuálně poskytnout. Proto je nanejvýš důležité, abyste při každém úvodním rozhovoru byli upřímní v odpovědích na mé otázky, týkající se vašeho aktuálního zdravotního stavu. Předejdeme tak spolu nepříjemným komplikacím, a naopak najdeme formu relaxace, která pro vás bude příjemná a zároveň vám neublíží. 

Hudební doprovod se zajištěným souhlasem vybírám z CD od firmy Roland Santé a dalších nosičů převážně relaxační hudby. 

Masážní a esenciální oleje používám od firmy Saloos

Děkuji za pochopení a těším se na vaši návštěvu :-)

© 2021 - 2022 Štěpánka Tresslová
tel. 720 920 577 
Žižkova 309/12, České Budějovice 
tresslovas@seznam.cz 
zdroje všech obrázků na těchto stránkách: webnode.cz, osobní archiv, pixabay.com, unsplash.com          
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!